O nas

Telepizzeria Soprano sprosta każdym wymaganiom. Wszystkie oferowane produkty opatrzone są Certyfikatem Dobrego Smaku co gwarantuje najwyższą świeżość i jakość naszych dań.

Niekwestionowaną specjalnością Soprano jest pizza, podawana na wyśmienitym cieście przygotowanym według sprawdzonej receptury, zaś dodatki do tego specjału są starannie przyrządzone z produktów kupowanych na bieżąco. Od niedawna możliwość wyboru oliwy do pizzy: czosnkowa, bazyliowa i chilli.  Propozycja smaków została przygotowana tak, żeby każdy Klient znalazł coś dla siebie, zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Cztery rodzaje wielkości pizzy (mała 25cm, duża 33cm, mega 50cm i mega XXL 60cm) z pośród 59 rodzajów wyjątkowych kompozycji zapewnia szeroki wybór smaku. Zapiekanki, sałatki, zestawy obiadowe, pierogi to tylko nie które smakowitości oferowane w niskich cenach w najwyższej jakości.Jeśli nie masz przy sobie gotówki to nie ma problemu.

Możesz u nas zapłacić kartą, przyjmujemy płatności najczęściej spotykanych kart na rynki tj. VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Idziemy również Tobie na rękę, gdy nie masz przy sobie pieniędzy w domu, a masz ochotę zjeść pyszną pizzę. Wtedy podczas składania zamówienia przez telefon przekaż nam chęć zapłacenia kartą.